Aktywnie!

Po powrocie z Tajlandii brałem udział w wielu ciekawych wydarzeniach. 20 marca we Wrocławiu odbyły sie pierwsze Mistrzostwa Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie, czyli mówiac prostymi słowami MMA. Byłem tam obecny w roli gościa, ponieważ od jakiegos czasu współpracuje z Wyższą Szkoła Oficerską Wojsk Lądowych. Jest to dla mnie wyróżnienie, że mogę brać udział w takich wydarzeniach. Wraz z Mariuszem Cieślińskim oglądaliśmy emocjonujące pojedynki polskich Żołnierzy.

26 marca wzraz z Dawidem Kasperskim i ekipą CANCER FIGHTERS, po raz kolejny odwiedziliśmy dzieci z kliniki wrocławskiej onkologii. W ramach akcji Cancer Fighters rozdaliśmy im kilka drobiazgów z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.Prezenty sprawiły dzieciom wiele radości.

29 marca miałem przyjemnośc prowadzić seminarium Muay Thai w Warszawiskim klubie Akademia Gorilla. Zajęcia w ramach cyklu „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Dzień podzielony był na dwa treningi po dwie godziny, gdzie pokazywałem techniki, które stosuję w walce i rozmawiałem z zawodnikami o podejściu do walki i przygotowaniu mentalnym. Jest to temat zaniedbany przez wiekszość trenerów a stanowi kluczowy element w całej sportowej układance. Na zajeciach zjawiło się ponad 80 osób co jest dla mnie dodatkową motywacją.

Cały czas pozostaje w cieżkim treningu. Staram sie wykonywać dwie jednostki treningowe dziennie a wkrótce poinformuje was o moich kolejnych walkach.

ze sportowym pozdrowieniem Wergi;)

Najnowsze wpisy