Max Muay Thai i MFC 8 – Wergi w karcie walk!

Paweł Jędrzejczyk nie zwalnia tempa, już 16 sierpnia po raz kolejny zawalczy  na gali Max Muay Thai w Tajlandii.

Tym razem jego rywalem bedzie Ekapop Sityodtong, znany i bardzo doświadczony tajski zawodnik.Paweł dwa ostatnie tygodnie przed walką spędzi w Sasiprapa Gym w Bangkoku gdzie bedzie dopracowywał formę i przeprowadzi aklimatyzacje.Walką bedzie transmitowana na żywo przez channel 8 w Tajlandii.Będzie można ja zobaczyć również w internecie.Zachęcamy do śledzenia Facebooka Pawła, tam pojawią sie wszystkie niezbedne informacje dotyczące relacji oraz filmy, zdjecia z treningów i nie tylko.

Po powrocie, 12 wrzesnia Paweł stoczy walkę na prestiżowej gali MFC 8 w Zielonej Górze.Wydarzenie transmitowane bedzie na zywo przez telewizję Fightbox ale zachecamy do kupna biletów i kibicowania Wergiemu na żywo!Bilety można nabyc na www.abilet.pl już od 35zł!Przeciwnikiem Pawła bedzie holenderski zawodnik Eyevan Danenberg.

Przed Pawłem Jędrzejczykiem pracowity okres ale zapewniamy, że to jeszcze nie koniec w tym roku!Trzymamy kciuki!

Poniżej ostatni wywiad z Wergim!

Źródło: materiały

prasowe; Autor: Marek Grzelka
Przedstawiamy dziś kolejnego wojownika gali MFC 8. 12 września w Zielonej Górze w walce o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski federacji WKN Paweł Jędrzejczyk z Punchera Wrocław zmierzy się z Florianem Krögerem z Xite Gym Hamburg. Walka odbędzie się w formule K-1 na dystansie trzech rund po trzy minuty.
Paweł Jędrzejczyk z wrocławskiego Punchera sportami walki zajmuje się od 15 lat. Jego głównymtrenerem jest Janusz Janowski, w przygotowaniach pomaga Pawłowi także Kacper Mielnik.

– Puncher to bardzo dobry klub, ma świetny sposób szkolenia zawodników. Tworzy przed wszystkim nowych od podstaw, a nie przejmuje już doświadczonych. Mam porównanie dlatego, że często trenuję w różnych klubach na całym świecie, aby podnosić swoje umiejętności, ale obserwuję też Polski rynek – mówi zawodnik z Wrocławia.
Jędrzejczyk jest pięciokrotnym Zawodowym Mistrzem Świata organizacji WKN i WKA w Muay Thai i Kickbokingu w trzech kategoriach wagowych. Był też Mistrzem Europy Muay Thai organizacji WMF i siedem razy zdobywał Mistrzostwo Polski. Walczy też z powodzeniem na znanych arenach w Tajlandii.
Zapytany, jak scharakteryzowałby swoje największe atuty, odpowiada, że to wywieranie presji, kondycja i doświadczenie w ringu. – Poza ringiem ciężka praca i chęć poprawiania samego siebie. Cały czas – dodaje.

Paweł to stały gość gal MFC. – Gale Tomka odbywają się od wielu lat i zawsze skupiają czołowych Polskich zawodników, ale też bardzo dobrych zawodników z zagranicy. Z roku na rok są coraz lepsze i my jesteśmy coraz lepsi. Oby tak dalej! – mówi o Makowski Fighting Championship.

Czy pod wrześniowe starcie w Zielonej Górze przygotowuje się w jakiś specjalny sposób? – Jestem w ciągłym treningu i bardzo dobrej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej. Trenowałem z gwiazdami UFC i Glory w klubie Blackzilians na Florydzie, byłem na obozie Punchera w Łazach, a za chwilę wylatuję do Tajlandii. Tam stoczę walkę na gali Max Muay Thai. Myślę, że można nazwać to elementem przygotowań do MFC – odpowiada P. Jędrzejczyk.
Rywalem Jędrzejczyka będzie Eyevan Danenberg.

– O rywalu nie wiem zbyt wiele. Jestem na tym etapie kariery, że nie interesuje mnie, kto to będzie. Nie zaprzątam sobie głowy jego osiągnięciami i poprzednimi walkami. Wyjdę do ringu i będę reagował na to, co prezentuje. Jeśli chce ze mną, walczyć musi czuć się mocny – mówi o przeciwniku zawodnik Punchera.

– Mój plan na walkę jest zawsze jeden, zniszczyć przeciwnika, złamać go fizycznie i psychicznie. Szachowanie, uciekanie i ringowe zabawy mnie nie interesują. Ludzie dostaną z mojej strony to, po co przyszli – bezkompromisowy pojedynek – mówi zapytany o to, czego możemy się spodziewać w trakcie walki.

– Pozdrawiam wszystkich kibiców i zapraszam na MFC8 do Zielonej Góry! – dodaje na koniec

Najnowsze wpisy

Przygoda z filmem

Paweł Jędrzejczyk zagrał u boku Andrzeja Młynarczyka w serialu Dzielnica Strachu. Emisja w

Czytaj więcej

Wygrana walka zawodnika Wergi Gym

Zawodnik Wergi Gym Marcin Maracz, po raz kolejny zwycięzył na gali MFC w Zielonej Górze. Gala

Czytaj więcej
WERGI 2022

Forma w 2022!

  Prędzej czy później osiągam każdy cel który sobie wyznaczam. Moje marzenia to

Czytaj więcej