Treningi w Blackzilians na Florydzie!

Wypoczynek można połączyć z solidnymi treningami. Taki model zastosował polski mistrz świata w Kickboxingu, Paweł „Wergi” Jędrzejczyk z Wrocławia.Zawodnik Punchera Wrocław, często wyjeżdżał do Tajlandii, by przygotować się do kolejnych walk. Tym razem jednak skorzystał z nie mniej egzotycznej lokalizacji i wylądował na…Florydzie w USA.

W tym rejonie panuje „wieczne lato” i nasz zawodnik korzysta z tego. W międzyczasie pomiędzy treningami i spacerami z piękną małżonką Natalią, znalazł kilka chwil, by za naszym pośrednictwem skontaktować się z fanami w Polsce, którzy już oczekują jego kolejnej walki. Przebywający w Miami z plejadą gwiazd MMA i Kickboxingu, „Wergi” napisał do kibiców:

„Cześć, od tygodnia trenuje w klubie Blackzilians na Florydzie. Trenerem stójki jest Henri Hooft, który od pewnego czasu prowadzi Tyrona Sponga. Oprócz Robina van Roosmalena jest Thiago Silva, Tyron Spong, który szykuje się do kolejnej walki w boksie, Antony Rumble Johnson, niedawny pretendent do pasa UFC. Trenuje tu wielu zawodników UFC którzy prezentują bardzo wysoki poziom stójki. Wszyscy są mili i zmuszają mnie do jeszcze cięższej pracy. Okolica jest iście wakacyjna więc nie mam co narzekać 🙂 tak właśnie spędzam wolny czas. Miedzy ciężkimi treningami można wypocząć na plaży. Efekty mojej pracy niebawem…i nowe ciekawe newsy. Pozdrawiam Paweł” – tak w telegraficzno-pocztówkowym stylu napisał wrocławski mistrz.

zródło fightsport.pl

Najnowsze wpisy