WKN Nowa Sól

Impreza organizowana jest pod nazwą „Champ Class Fight Night”. 5-tego grudnia w walkach wieczoru odbędą się pojedynki o tytuł Zawodowego Mistrza Świata – Tomasz Makowski (Gwardia Zielona Góra) skrzyżuje rękawice z Patrickiem Cartą, Paweł „Wergi” Jędrzejczyk (Puncher Wrocław) – z Portugalczykiem Angelo Silvą. Oba pojedynki zakontraktowane w formule K-1, a polscy pretendenci to czołowe postaci ringów w kraju.

Przed walkami wieczoru również nie zabraknie emocji. Zaplanowany jest mecz „Polska kontra reszta świata”, a rozpiska gali jest naprawdę silna: Michał Tomczykowski, Rafał Petertil, Marcin Parcheta, Łukasz Pławecki – to bardzo znani zawodnicy, o międzynarodowej renomie.

Dolnośląskich kibiców na pewno najbardziej zainteresują pojedynki Wrocławian: Rafała „Waleczne Serce” Petertila – doświadczony fighter będzie toczył finałowy pojedynek meczu międzynarodowego i jest zdecydowanym faworytem. W walce wieczoru na ring wyjdzie natomiast Paweł Jędrzejczyk, kickboxer robiący ostatnio największe postępy w Polsce. Podpieczny Janusza Janowskiego wyśmienicie zaprezentował się w ostatnich zawodowych starciach XFS w Poznaniu i bardzo widowiskowej gali „Iron Fist” w Szczecinie, zdobywając tytuły Zawodowego Mistrza Polski. Teraz kolejny krok przed „Wergim” – tytuł Mistrza Świata organizacji WKN. Przeciwnik z Portugalii utytułowany i trudny, jednak serca do walki nigdy wrocławianinowi nie brakowało, więc to on jest naszym faworytem.

Główna pula biletów na galę w Nowej Soli wyprzedała się ponad miesiąc temu, w parę dni po rozpoczęciu sprzedaży. Transmisję przeprowadzać będzie na żywo regionalna telewizja TVP INFO, patronatem medialnym galę objęło KiBo.pl. Ta wybuchowa dawka kibiców i mediów, razem z najlepszymi w Polsce kickboxerami – gwarantuje prawdziwy sportowy seans.

Zapraszamy też wszystkich dziennikarzy na konferencję techniczną i ważenie – już w piątek o godzinie 15.00. Do zobaczenia na zawodach!

Najnowsze wpisy

Przygoda z filmem

Paweł Jędrzejczyk zagrał u boku Andrzeja Młynarczyka w serialu Dzielnica Strachu. Emisja w

Czytaj więcej

Wygrana walka zawodnika Wergi Gym

Zawodnik Wergi Gym Marcin Maracz, po raz kolejny zwycięzył na gali MFC w Zielonej Górze. Gala

Czytaj więcej
WERGI 2022

Forma w 2022!

  Prędzej czy później osiągam każdy cel który sobie wyznaczam. Moje marzenia to

Czytaj więcej